Op het zonovergoten sportcomplex ’t Paradyske moest Nieuweschoot de eerste bekerwedstrijd spelen tegen een oud bekende: namelijk Langezwaag. In het afgelopen seizoen is er tweemaal fors van de thuisclub gewonnen, alleen weet een ieder dat een behaalde resultaat geen garantie biedt voor de toekomst.
Dus daarom een reden te meer om vanaf het beginsignaal scherp te beginnen. Nicky ten Hoeve liet snel zijn klasse zien. Nadat Nicky de keeper had uitgespeeld kon er simpel de 0-1 worden gemaakt. Een paar minuten later is er een mogelijkheid om de score te verdubbelen. Erwin Idzenga zette op de achterlijn voor, alleen volleerde de goed spelende Daniel ten Berge de bal net over het doel.
Nieuweschoot hield de druk op de tegenstander zodat er weinig kansen worden weggegeven. Toch kwam de 1-1 onverwachts op het scorebod. De spits kon tussen 2 verdedigers in gemakkelijk raak koppen. Maar Nieuweschoot ging hierna verder met aanvallen. Dit resulteerde in 3 doelpunten (2 van Nicky en 1 van Daniel) zodat de russtand van 1-4 is bereikt. Vooral het doelpunt van Daniel die de bal hard in de kruising knalde, zat er mooi in.
In de tweede helft moest het publiek lang wachten op een nieuwe kans van Nieuweschoot. De keeper kon een schot van Jelmer Annema niet goed verwerken, alleen had Gilles Njoo bij de rebound zijn vizier niet scherp staan. Aangezien Patrick Lacroix een niet te missen kans kreeg, kwam de 1-5 wel op het scorebord. Het slotakkoord is van Langezwaag en derhalve is de eindstand van deze ontmoeting 2-5!
Nu op naar de volgende bekerwedstrijd; dat is donderdag 25 augustus 2011 thuis tegen RES! Aanvang: 18.45 uur.

