Bekend was dat we flink aan de bak moesten. Dus een goede voorbereiding werd vereist. De reporter had een ieder in het voorgaande stuk er op gewezen goed te eten. Hiernaast mogen we er toch vanuit gaan dat er aan de wedstrijd een flinke nachtrust vooraf gaat. Van een goede voorbereiding was niet echt sprake.
Al de ouders van de spelers stonden al aan het veld en de tegenstanders waren flink aan het inschieten. Onze jongens lieten verstek gaan. Wellicht was er een flinke pep-talk. Ze lieten lang op zich wachten. En dan ja......... daar zijn ze. Ze hadden allemaal een nieuw trainingspak aan. Het zag er goed uit, maar boezemde geen angst in bij onze tegenstanders. Wij hadden helaas geen wissel. Dit is een lastig begin, nu bekend is dat echt alles gegeven moest worden. Lennart stond op doel en werd nog even snel ingeschoten. Hier bleef het, geloof ik, bij. De pen hield er even mee op en d'r moest in de bestuurskamer een andere pen geregeld worden. Dit was rap geregeld. en het eerste tegendoelpunt liet niet lang op zich wachten na het beginsignaal. Jongens van GAVC waren in het begin mooi aan het combineren en konden eigenlijk allemaal net even harder schieten. Hier lag, zo leek het, toch echt de nadruk op. Bij elke kans werd er eigenlijk direct geschoten. Lennart stond flink zijn mannetje en heeft echt ballen prachtig van de lijn gehaald. Ballen werden goed uitgetrapt en hier was nog wel eens een potentieel doelpunt "voor handen". Via een hard schot, bij een uitbraak van GAVC, werd het 0 - 1. Dit was niet een schande. De anderen waren net even scherper. Ons team gaf de strijd niet op en "knokten" daar, daar waar het kon. Zo werd een kans voor GAVC door Colin, op zijn bekende harde manier, weggewerkt. Dit is zoals het moet. Niet zeuren, maar voetballen en werken voor die bal. Opgemerkt dat er echt door een ieder werd gewerkt. De één net even wat meer dan de ander, maar gewerkt werd er. Middels een mooi samenspel via Mohammed naar Lorenzo was er een kans, de kans werd niet benut. De mogelijkheid op een gelijke stand was echt aanwezig. Het was een mooie strijd, waarbij het verschil lag in het gegeven dat wij op onze "tenen" stonden en alles gaven en de tegenstanders nog net even wat over hadden. Hiernaast hadden zij een wissel welke wij niet hadden. Dat "verse bloed" is toch een gemis en al helemaal in zo een wedstrijd.


Ons team gaf de strijd niet op en gaven, nogmaals, alles. GAVC blonk op momenten uit in samenspel en stonden voor onze keeper. Onze moedige keeper deed zijn ding en weerde de ballen op magistrale wijze. Het bleef 0 - 1. Lennart had goed zicht op het veld en zag dag Lorenzo voor vrij stond. Hij schoot de bal op maat naar Lorenzo en zorgde er voor dat wij een corner kregen. Via mooi samenspel was het Syas die de bal voor zijn voeten kreeg en deze een flinke "lel" gaf. Syas zorgde voor de 1 - 1 op een hele mooie manier.
Toen kreeg Syas het op z'n heupen en speelde menig tegenstander uit. Mohammed was meegelopen en stond vrij voor het doel Syas kon hem niet bereiken en strandde in de goede verdediging van GAVC. Het was echt een mooie strijd.
Het zoveelste schot en nu werkt onze keeper deze tot een corner. De corner wordt in een drukke achterhoede er door één van onze jongens, per ongeluk, ingewerkt 1 - 2. Het mooie was om te zien dat bij eerdere wedstrijden we onze kop nog wel eens lieten zakken, hier was nu geen sprake van. Syas liet zijn schoenen voor de tweede keer door de scheids strikken en stroopte zijn mouwen ook nog een keer op. Milan liet het er ook niet bij zitten. We voelden, er was meer dan dit. Hat hangt toch in de lucht.
Wij kregen een corner welke door Lorenzo werd genomen. Een ieder stond voor, want daar moest worden gescoord. GAVC pikt de bal op en speelt de bal naar de juiste persoon welke voor staat. Keeper lennart stond er alleen voor en was niet net mans genoeg de bal te keren. GAVC deed het goed, 1 - 3. Pauze.
Alle jongens kregen een warm woordje van zijn of haar vader/moeder. De reporter sprak de trainer van GAVC en hij gaf aan dat ze best een mooi team hier op het veld hadden staan. Dit klopt zij hij, Barcelona was al eens komen kijken om te scouten. Ja, en de reporter is Johan Cruyff. Hij vulde eigenlijk direct aan dat dit een grapje was. Van één van de ouders van de spelers van GAVC kreeg ik mee dat ze de wedstrijdverslagen van ons hebben gelezen, dus deze konden hun tactiek op onze speelwijze aanpassen.


Hier hebben ze vast aan gewerkt. En dan ook nog eens de wissel welke wij niet hebben en de matige voorbereiding...............
Ja, deze achterstand is niet een schande.
De tweede helft en een ieder heeft er zin in. Lennart staat nog steeds op doel Dit op verzoek van Jelmer.
Bij het uitschieten van de bal door Lennart is het één van de tegenpartij welke hem met de handen tegenhield. Geheel verontwaardigd haalt de jonge man z'n schouders op en vraagt wat er aan de hand is. Dit is ook heel slim, maar dit was niet te ontkennen. Colin schiet de vrije trap en de keeper van GAVC keert de bal. Bij de snelle uitbraak waren wij niet fel genoeg en ze kwamen als een speer op onze keeper af. Het schot van GAVC zorgde voor de 1 - 4, Het leek een gespeelde wedstrijd, maar het eindsignaal liet nog wel even op zich wachten. De eerste, van de twee opéénvolgende, combinatie tussen Syas en Colin werd door Colin net gemist, maar de direct hierop volgende combinatie tussen Syas en Colin werd door Colin prachtig in de goal gewerkt, 2 - 4. Colin heeft m'n vorige schrijven vast gelezen, hij ging na een korte sprint op z'n knieén door het gras. Colin heeft een prachtige wedstrijd gespeeld en veel meters gemaakt. Kort hierop was er een, onhoudbaar, hard schot van de tegenpartij, het was 2 - 5. Het leek of we even stonden te slapen en werden overdonderd door GAVC. Ze speelden en combineerde mooi, dit tot in ons doel, het was 2 - 6.
Syas kreeg een duw in zijn rug en de hierop volgende vrije trap werd genomen door Colin. Dit was een mooie vrije trap, maar werd geen doelpunt. De hierop volgende uitbraak van GAVC werd gevaarlijk. Naomi stond samen met onze sluitpost Lennart alleen achter. Ze stonden ze op te wachten, maar konden geen tegenstand bieden. Ze werden door de andere vier spelers van de mat gespeeld, het was 2 - 7. Een vrije trap van de tgp werd zo hard tegen de lat geschoten dat het goed te horen was aan de andere kant van het veld. Colin neemt een corner, Syas wordt hier onderuit gehaald. De hierop volgende vrije trap wordt geweerd en door Syas weer naar het doel gewerkt. Het schot wordt in eerste instantie gestopt door de keeper, maar werkt deze er later toch echt zelf in, 3 - 7. Dit zegt hij zelf ook en is hier niet echt "rauwig" om. Voor hen is het al een zekere zaak. Dan komt er nog één doelpunt en deze is voor GAVC, via een schot welke over onze keeper gaat, het is 3 - 8. Dit lijkt een geflatteerde uitslag, maar het had zeker anders gekund. Wij hebben de tegenstanders veel strijd gegeven en hebben geknokt. Zoals eerder gezegd het is geen schande zo te verliezen Jongens, we hebben prachtig gevoetbald, tot volgende keer.

