Erg vroeg moesten we aantreden tegen Heerenveen. Na het verlies van vorige week waren we erop gebrand om de 3 punten dit keer wel te veroveren.
De wedstrijd begon en gelijk was er een enorme kans voor Yoani, maar hij schoot net naast. Er volgden nog een aantal mooie kansen, maar het was steeds net naast of de keeper redde goed. De toon was wel gelijk gezet. Toch kwamen we met 1-0 achter na een mooie rush van 1 van de tegenstanders. Dit was wat teveel eer voor hun, dus werd de slaap nog eens goed uit de ogen gewreven en na goed overspelen kwam Lars alleen voor de goal. Met een verwoestend schot wist hij de bal in de touwen te jagen. Hierna sloop de gemakzucht er een beetje in. Er kwamen nog mooie kansen voor Ayoub, Jarno, Lars en Yoani, maar geen van allen wist te scoren. We dachten dat we het makkelijk konden redden zonder over te spelen. Dit werd genadeloos afgestraft door Heerenveen. Ze maakten de 2-1. Kort daarop maakte Tygo een mooie rush langs de lijn en knalde de 2-2 erin.
De ranja die werd gebracht ging er met smaak in. Na de nodige aanwijzingen werd een furieus begin gemaakt met de 2e helft.
Jarnell kapte goed zijn man uit en speelde de bal naar Lars. Deze haalde uit en schoot de dikverdiende 2-3 in. Gelijk vanaf de aftrap veroverden we de bal weer en kreeg Jarnell met een prachtig schot het publiek op de banken. Helaas ging de bal keihard tegen de paal. Hierna ging het hard. Doelpunten van Jarnell, Lars (nog 3x) en Yoani (3x) maakten dat de uitenidelijke stand op 5-10 voor ons kwam. Dankzij uitstekend verdedigend werk van Chris en Tygo en het goede keepen van Jarno in de 2e helft kreeg Heerenveen slechts een enkele kans.

