Koops Financiële Diensten steekt trainers, leiders en coaches van jeugd Nieuweschoot in het nieuw!
Iedereen die op zaterdag of tijdens een jeugdtraining op sportpark De Greiden komt, is het al opgevallen. Sinds de eerste competitie wedstrijd kleurt het ‘rood-wit’ van Nieuweschoot, zowel binnen als buiten de lijnen. Tijdens wedstrijden en trainingen begeleiden de trainers, leiders en coaches van de jeugdteams hun team in de mooie nieuwe trainingspakken.
De afgelopen weken leverde deze sportieve, uniforme clubuitstraling, vele leuke positieve reacties op van ouders, clubmensen, spelers en tegenstanders.
Jeugdvoorzitter Jan Baas: ”De jeugdafdeling is groeiende en erg actief. Iedere week staat een grote groep enthousiaste vrijwilligers klaar om de jeugdspelers in een prettige voetbalsfeer te begeleiden naar een goede voetballer en teamspeler. Dat willen we ook uitstralen. Het verbeteren van een duidelijk herkenbare, uniforme uitstraling van onze jeugdafdeling is een van onderdelen die we als nieuwe jeugdcommissie, hoog op de agenda hebben staan. We zijn dan ook erg blij met deze, vooraf gehoopte reacties. Op trainings- en wedstrijddagen straalt het ‘rood-wit’ op de club. Met dank aan onze sponsor Koops Financiële Diensten!”
“Lachende gezichten tijdens de ‘fotoshoot’ bij het reclamebord van Koops Financiele Diensten”
De aanschaf van de nieuwe outfits, die in bruikleen worden gedragen, is kostbaar. De jeugdcommissie is dan ook erg blij dat het in Koops Financiële Diensten uit Bolsward een sponsor heeft gevonden die samen met TimeOut Heerenveen, dit heeft mogelijk gemaakt. De trainingspakken zijn onderdeel van de nieuwe kledinglijn van Nieuweschoot, die binnenkort wordt gepresenteerd.
Koops Financiële Diensten biedt persoonlijk, onafhankelijk en transparant advies in verzekeringen, pensioen, hypotheek en financiële planning. Hierbij streeft adviseur en Nieuweschoter Leo Koops naar heldere uitleg, zodat u precies begrijpt welke polis het beste bij u past, waarvoor u kiest en wat het voor u betekent. Koops Financiële Diensten is actief in de Noordelijke provincies en dus ook in Heerenveen. Kijk voor meer informatie op www.koopsfd.nl
Het voetbalhart van Leo Koops, eigenaar van het gelijknamige bedrijf, is al sinds zijn vijfde jaar ‘rood-wit’ getint. Leo Koops heeft alle jeugdteams van Nieuweschoot doorlopen en speelt de laatste jaren samen met zijn oude teamgenoten uit de jeugd in kampioensteam, Nieuweschoot 3.
Leo Koops licht toe waarom hij de nieuwe trainingspakken heeft gesponsord. “Toen de jeugdcommissie haar plannen toelichtte, werd ik direct enthousiast. In voetbal draait het te vaak om ‘winnen of verliezen’. Gelukkig is het bij de jeugd meer dan alleen ‘winnen of verliezen’. Als vader van twee kinderen, weet ik als geen ander hoe belangrijk plezier is bij het sporten. Ik weet en zie dat de enthousiaste vrijwilligers bij Nieuweschoot doen er alles voor om dit wekelijks mogelijk te maken voor de jeugdvoetballers. Zij leren de kinderen hoe je een plaatsje binnen het team moet winnen, hoe je moet samenwerken, wat winnen en verliezen is en hoe ze vertrouwen krijgen in hun eigen kunnen. Allemaal zaken van onschatbare waarde voor de rest van hun leven. Dat moet je waarderen en uitstralen. De jeugdcommissie heeft ons een sterk plan gepresenteerd dat aansluit bij mijn ideeën over jeugdsport. Er is een prima jeugdbeleid uitgestippeld waarin ook aandacht is voor een herkenbare uniforme clubuitstraling. Ik ben er dan ook trots op dat wij met deze vorm van sponsoring hierbij een steentje kunnen bijdragen. Maar natuurlijk ook dat de positieve inzet van alle vrijwilligers op deze wijze waardering krijgt!”.
Hieronder een beeldverslag van de uitreiking van de Hummel Trainingspakken:

